Bottega Verde

Emozioni Floreali

Emozioni Floreali

Regular price
Lek 3,790.00
Sale price
Lek 3,790.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

E rafinuar dhe romantike ... është një simfoni e krijuar për të sublimuar ëmbëlsinë natyrore të çdo gruaje.