Bottega Verde

Estratti di Bellezza - Krem Hidratues

Estratti di Bellezza - Krem Hidratues

Regular price
Lek 1,890.00
Sale price
Lek 1,890.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem i pasur nga mjedra dhe Boronica, hidraton dhe mbron , për lëkurë të thatë ose delikate