Bottega Verde

Estratti di Bellezza - Krem Hidratues Pjeshkë&Kajsi

Estratti di Bellezza - Krem Hidratues Pjeshkë&Kajsi

Regular price
Lek 1,890.00
Sale price
Lek 1,890.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Kremi hidratues i pjeshkës dhe kajsisë për lëkurën normale ka një cilësi të freskët, të rehatshme dhe ultra të lehtë që nuk e trash lëkurën, por e lë atë më të ndritshme, të relaksuar dhe të tonifikuar.