Bottega Verde

Estratti di Bellezza - Maskë Fytyre

Estratti di Bellezza - Maskë Fytyre

Regular price
Lek 1,290.00
Sale price
Lek 1,290.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Trajtim hidratues ekspres për lëkurën e thatë ose delikate, jep një ndjenjë të mrekullueshme energjie dhe vitaliteti ... në çast!