Bottega Verde

Estratti di Bellezza - Maskë Scrub 2në1

Estratti di Bellezza - Maskë Scrub 2në1

Regular price
Lek 1,490.00
Sale price
Lek 1,490.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Produkt i mrekullueshëm për bukurinë e lëkurës, që do të përdoret si maskë ose si scrub, zbut ,hidraton  dhe i jep shkëlqim lëkurës