Bottega Verde

Estratti di Bellezza - Pastruesi i grimit të syve

Estratti di Bellezza - Pastruesi i grimit të syve

Regular price
Lek 1,490.00
Sale price
Lek 1,490.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Falë efektivitetit dhe delikatesës së formulës së tij ,ai heq grimin në mënyrë efektive pa dëmtuar as sytë më të ndjeshëm