Bottega Verde

Estratti di Bellezza - Qumësht Micelar

Estratti di Bellezza - Qumësht Micelar

Regular price
Lek 1,900.00
Sale price
Lek 1,900.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Një qumësht pastrues "shumë i ëmbël" dhe ultra delikat, i pasuruar me micelë pastrues aktivë që heqin smogun, papastërtitë dhe make-up! Pastroni fytyrën butësisht me qumështin dhe tampona pambuku