Bottega Verde

Estratti di Bellezza - Ujë Micelar Mollë&Kivi

Estratti di Bellezza - Ujë Micelar Mollë&Kivi

Regular price
Lek 1,390.00
Sale price
Lek 1,390.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Ujë i freskët, i lehtë për pastrim të lehtë dhe të butë. Nuk ka nevojë të kaloni tonikun ose shpëlarjen! Për lëkurë mix në të yndyrshme