Bottega Verde

Estratti di Bellezza - Ujë Micelar Pjeshkë&Kajsi

Estratti di Bellezza - Ujë Micelar Pjeshkë&Kajsi

Regular price
Lek 1,390.00
Sale price
Lek 1,390.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Ujë mrekullisht i freskët dhe i lehtë për pastrim të lehtë, efektiv dhe delikat, i shkëlqyeshëm për të hequr nga lëkura papastërtitë dhe make-up.