Bottega Verde

Estratti di Bellezza - Uji Micelar 400ml

Estratti di Bellezza - Uji Micelar 400ml

Regular price
Lek 2,690.00
Sale price
Lek 2,690.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Ujë me mjedër dhe Boronicë , i freskët dhe i lehtë për pastrim të lehtë, të thellë dhe delikat edhe në zonën buzëve e syve të fytyrës, për lëkurë të thatë ose delikate