Bottega Verde

Estratti di Bellezza - Xhel Pastrues Quillaia

Estratti di Bellezza - Xhel Pastrues Quillaia

Regular price
Lek 1,590.00
Sale price
Lek 1,590.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

xhel për të pastruar fytyrën dhe për të hequr të gjitha gjurmët e make up-it edhe nga sytë.