Bottega Verde

Estratti di Bellezza - Xhel Scrub nga Qitro

Estratti di Bellezza - Xhel Scrub nga Qitro

Regular price
Lek 1,190.00
Sale price
Lek 1,190.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Pastron dhe eksfolon butësisht, duke hequr qelizat e vdekura dhe papastërtitë.