Bottega Verde

Fik i Indisë dhe Calendula - Shampo kundër zbokthit

Fik i Indisë dhe Calendula - Shampo kundër zbokthit

Regular price
Lek 980.00
Sale price
Lek 980.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Shampo kundër zbokthit që eliminon zbokthin e dukshëm , kundër kruajtjes dhe rishfaqjes me ekstrakte të Fikut me Gjemba dhe Calendulas për flokë të thatë me zbokth Për ata që kanë probleme me zbokthin, mund të përdoret edhe për larje të shpeshta