Bottega Verde

Fruta Pylli dhe Arrë - Balsam Floku

Fruta Pylli dhe Arrë - Balsam Floku

Regular price
Lek 990.00
Sale price
Lek 990.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Balsam mbrojtës me vaj arre braziliane dhe ekstrakt të frutave të pyllit