Bottega Verde

Fruta Pylli dhe Arrë - Maskë Floku

Fruta Pylli dhe Arrë - Maskë Floku

Regular price
Lek 1,590.00
Sale price
Lek 1,590.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Një maskë mbrojtëse intensive bazuar në arra dhe fruta të pyllit.
Një produkt krejt natyral në gjendje t'i japë gjallëri flokëve.