Bottega Verde

Ginseng - Balsam Floku

Ginseng - Balsam Floku

Regular price
Lek 980.00
Sale price
Lek 980.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Balsam me ekstrakt xhinsengu dhe Provitamin B5 i cili ndihmon në përmirësimin e menjëhershëm të pamjes së flokëve të hollë dhe të brishtë.