Bottega Verde

Ginseng - Shampo Floku

Ginseng - Shampo Floku

Regular price
Lek 980.00
Sale price
Lek 980.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Shampo rigjallëruese me ekstrakt xhinsengu dhe Provitamin B5 për flokë të dobët dhe të brishtë
Ndihmon në forcimin e gjatësisë, i jep shkëlqim dhe gjallëri flokëve të imët dhe të brishtë, të cilët duken të pajetë.