Bottega Verde

Ginseng - Spray për flokët

Ginseng - Spray për flokët

Regular price
Lek 1,290.00
Sale price
Lek 1,290.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Spray pa alkool për ristrukturim të flokut me ekstrakt xhinseng dhe Provitamin B5 për flokë të dobët dhe të brishtë
Aplikojeni në flokë të lagur pas larjes me shampo dhe balsam. Shpërndani në të gjithë gjatësinë dhe në lëkurën e kokës. Masazhoni butësisht dhe më pas vazhdoni të thani flokët . Nuk duhet të shpërlahet.