Bottega Verde

Goji dhe Calendula - Shampo kundër zbokthit 2 në 1

Goji dhe Calendula - Shampo kundër zbokthit 2 në 1

Regular price
Lek 980.00
Sale price
Lek 980.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Eliminon zbokthin e dukshëm , kundër kruajtjes dhe rishfaqjes me ekstrakte Goji dhe Calendula për flokë me zbokth normal deri në të thatë
Zgjidhje praktike 2në1 që pastron butësisht dhe zhduk problemet e zbokthit.