Bottega Verde

Goji dhe Keratin - Balsam Floku

Goji dhe Keratin - Balsam Floku

Regular price
Lek 990.00
Sale price
Lek 990.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Balsam mbrojtës me ekstrakt Goji dhe Keratin për flokë të lyer