Bottega Verde

Goji dhe Keratin - Maskë Floku

Goji dhe Keratin - Maskë Floku

Regular price
Lek 1,590.00
Sale price
Lek 1,590.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Maskë intensive, mbrojtëse e ushqyese me ekstrakt Goji dhe Keratine
Trajtim intensiv për flokët e trajtuar dhe të lyer. Vepron në vetëm 2 minuta. Ajo ushqen nga rrënja në majë, kundërvepron me thatësinë, duke e mbajtur ngjyrën të gjallë dhe ekstra të ndritshme.