Bottega Verde

Goji dhe Keratin - Shampo Floku

Goji dhe Keratin - Shampo Floku

Regular price
Lek 990.00
Sale price
Lek 990.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Shampo ringjallëruse me ekstrakt Goji dhe Keratine  për flokë të lyer