Bottega Verde

Goji dhe Keratin -Spray Floku 10në1

Goji dhe Keratin -Spray Floku 10në1

Regular price
Lek 1,690.00
Sale price
Lek 1,690.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Spray  për trajtim floku 10 në 1 i lënë me ekstrakt Goji dhe Keratine si edhe me filtër UV, për flokë të lyer .
Një trajtim bukurie për flokët, që mund të përdoret edhe çdo ditë, aplikohet direkt në gjatësi dhe nuk ka nevojë të shpëlahet!