Bottega Verde

Goji dhe Keratin - Vaj Floku

Goji dhe Keratin - Vaj Floku

Regular price
Lek 1,690.00
Sale price
Lek 1,690.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Vaj mbrojtës me ekstrakt Goji dhe Keratine për flokë të lyer
Produkt praktik që mund të përdoret edhe çdo ditë, i cili mbron flokët me ngjyrë, duke i dhënë shkëlqim dhe butësi shtesë.