Bottega Verde

Goji Perfect - Krem Fytyre

Goji Perfect - Krem Fytyre

Regular price
Lek 4,290.00
Sale price
Lek 4,290.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Trajtim 24 -orësh i fytyrës, antioksidant intensiv kundër rrudhave ,me PRO -Retinol dhe ekstrakt Goji me SPF15 për lëkurë mikse ose të yndyrshme