Bottega Verde

Goji Perfect - Krem Nate për fytyrën

Goji Perfect - Krem Nate për fytyrën

Regular price
Lek 4,190.00
Sale price
Lek 4,190.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Trajtimi i fytyrës gjatë natës, një antioksidant intensiv kundër rrudhave me PRO -Retinol dhe ekstrakt Goji për  lëkurë normale ose të thatë