Bottega Verde

Goji Perfect - Primer

Goji Perfect - Primer

Regular price
Lek 2,990.00
Sale price
Lek 2,990.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Zbutës i menjëhershëm i fytyrës me PRO -Retinol dhe ekstrakt Goji për të gjitha llojet e lëkurës
Një serum bukurie që i jep fytyrës një pamje të lëmuar dhe rrezatuese.