Bottega Verde

Goji Perfect - Serum

Goji Perfect - Serum

Regular price
Lek 4,190.00
Sale price
Lek 4,190.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Serum perfekt për fytyrën për zbutjen e rrudhave me PRO-Retinol, ekstrakt Goji dhe kolagjen për të gjitha llojet e lëkurës
Një eliksir i vërtetë bukurie , e bën lëkurën të shkëlqejë me shkëlqim natyral që nga aplikimi i parë, duke mënjanuar humbjen e tonit, dehidratimin dhe shfaqjen e rrudhave.