Bottega Verde

Hithër dhe Limon - Scrub Para Shampos

Hithër dhe Limon - Scrub Para Shampos

Regular price
Lek 1,290.00
Sale price
Lek 1,290.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Scrub flokësh Pre-Shampoo është një nga produktet më interesante të linjës së re Anti-zbokth me Hithër dhe Limon. Me efekt detoksifikues dhe ribalancues, është  krijuar për të kryer një veprim normalizues në lëkurën e kokës.