Bottega Verde

Ialuron Plus - Krem Dite për fytyrën

Ialuron Plus - Krem Dite për fytyrën

Regular price
Lek 3,690.00
Sale price
Lek 3,690.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem dite, kundër rrudhave, me acid hialuronik dhe ekstrakte të luleve të bardha, me SPF 15 për lëkurë normale ose të thatë