Bottega Verde

Ialuron Plus - Krem Nate për fytyrën

Ialuron Plus - Krem Nate për fytyrën

Regular price
Lek 3,690.00
Sale price
Lek 3,690.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem nate, kundër rrudhave, me acid hialuronik dhe ekstrakte të luleve të bardha, për lëkurë normale ose të thatë