Bottega Verde

Ialuron Plus - Krem për konturin e syve

Ialuron Plus - Krem për konturin e syve

Regular price
Lek 2,390.00
Sale price
Lek 2,390.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem për konturin e syve, kundër rrudhave, efekt mbushës , me acid Hyaluronic dhe ekstrakte të luleve të bardha, SPF 15, për lëkurë normale ose të thatë

Një krem ​​i synuar për zonën delikate rreth syve. Përdorimi i përditshëm i bën sytë të duken më të rinj dhe më të relaksuar.