Bottega Verde

Ide Dhurate

Ide Dhurate

Regular price
Lek 1,800.00
Sale price
Lek 1,800.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Bottega Verde dekoron një çantë dhurate të ëmbël, që përmban një krem ​​për duart nga argani dhe një filxhan me të cilin ngrohni pasditet e dimrit me çajra dhe çokollata bimore.