Bottega Verde

Ide Dhurate - Argani në një çantë jumbo

Ide Dhurate - Argani në një çantë jumbo

Regular price
Lek 5,900.00
Sale price
Lek 5,900.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Seti në cantë përbëhet nga shampoja, kremi i trupit, kremi i fytyrës dhe deospray me përbërje argani

Dhurata ideale për miqtë tuaj