Bottega Verde

Ide Dhurate - Kutia e Trupit nga Trëndafili

Ide Dhurate - Kutia e Trupit nga Trëndafili

Regular price
Lek 2,750.00
Sale price
Lek 2,750.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Seti përfshin qumështin e trupit , shampo dushi dhe sfungjerin me fibra natyrale