Bottega Verde

Ide Dhurate- Kutia Prestigjoze Max

Ide Dhurate- Kutia Prestigjoze Max

Regular price
Lek 7,490.00
Sale price
Lek 7,490.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Seti i madh përfshin shampo dushi, krem fytyre, krem duarsh, larës fytyre, deospray, balsam lipstick buzësh dhe një shishe mbajtëse uji , ideale për njerëzit në lëvizje