Bottega Verde

Ide dhurate Meshkuj -  Set Shampo Dushi

Ide dhurate Meshkuj - Set Shampo Dushi

Regular price
Lek 1,490.00
Sale price
Lek 1,490.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Një ide dhurate e thjeshtë por gjithmonë e dobishme dhe mbresëlënëse është dyshja e banjës Bottega Verde, e përbërë nga dy shampo me veti gjallëruese për trupin nga kombinimet e Barberia Toscana & Terre Speziate