Bottega Verde

Ide Dhurate nga Legno Marino

Ide Dhurate nga Legno Marino

Regular price
Lek 1,600.00
Sale price
Lek 1,600.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Një Shampo dushi gjallëruese dhe një palë dorashka të ngrohta nga Legno Marino!