Bottega Verde

Ide Dhurate nga Momenti di Blu

Ide Dhurate nga Momenti di Blu

Regular price
Lek 2,900.00
Sale price
Lek 2,900.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Bottega Verde i kushton Atij kuti ideale të dhuratave për çdo mënyrë jetese dhe nevoje për higjienë dhe bukuri mashkullore. Shampo dhe balsam Aftershave nga Momenti di Blu, gjithashtu në një version udhëtimi.