Bottega Verde

Ide Dhurate -  Qumështi Bajames në një Çantë

Ide Dhurate - Qumështi Bajames në një Çantë

Regular price
Lek 5,900.00
Sale price
Lek 5,900.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Seti në Çantë përbëhet nga Deorolli, Krem i fytyrës, Kremi i trupit, dhe Shampoja nga qumështi i bajames