Bottega Verde

Ide Dhurate- Set Duarsh Tërshërë dhe Argan

Ide Dhurate- Set Duarsh Tërshërë dhe Argan

Regular price
Lek 1,900.00
Sale price
Lek 1,900.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Një set ideal do ishte seti zbutës e hidratues i duarve nga qumështi i tërshës dhe vaj i arganit