Bottega Verde

Ide Dhurate - Set Krem Duarsh

Ide Dhurate - Set Krem Duarsh

Regular price
Lek 1,900.00
Sale price
Lek 1,900.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Një dhuratë shumë e mirëpritur janë sigurisht kremrat e duarve, shoqërues të pandarë të çdo dimri! Një set ideal do ishte seti hidratues nga Pepe Ross dhe Trëndafili