Bottega Verde

Ide Dhurate - Set Krem Duarsh

Ide Dhurate - Set Krem Duarsh

Regular price
Lek 1,900.00
Sale price
Lek 1,900.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Për duar super të buta vjen seti i duarve nga qumështi i bajames dhe vaji i arganit