Bottega Verde

Ide Dhurate - Set i butësisë

Ide Dhurate - Set i butësisë

Regular price
Lek 2,490.00
Sale price
Lek 2,490.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Fjala kryesore është butësia, me setin e dhuratave të duarve dhe trupit Bottega Verde  i përbërë nga qumësht  ​​trupi dhe krem ​​për duart nga vaji i arganit.