Bottega Verde

Ide Dhurate - Set Trupi me Bajame

Ide Dhurate - Set Trupi me Bajame

Regular price
Lek 2,750.00
Sale price
Lek 2,750.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Një propozim dhurate që kombinon prakticitetin dhe ëmbëlsinë është kombinimi i kremit të trupit dhe shampos nga qumështi i bajames