Bottega Verde

Ide Dhurate - Shampo dhe Krem Duarsh

Ide Dhurate - Shampo dhe Krem Duarsh

Regular price
Lek 1,990.00
Sale price
Lek 1,990.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Seti me shampo trupi dhe krem duarsh nga vaj i arganit ideal për të dhuruar një lëkurë super të but