Bottega Verde

Idravita - Krem dite për fytyrën

Idravita - Krem dite për fytyrën

Regular price
Lek 4,190.00
Sale price
Lek 4,190.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Trajtim hidratues kundër rrudhave për ditën me SPF15 me AQUAPHYLINE , Acid Hyaluronic dhe Vitaminë E