Bottega Verde

Iris - Krem Trupi

Iris - Krem Trupi

Regular price
Lek 1,390.00
Sale price
Lek 1,390.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem Trupi me Qumësht Iris dhe Gjalpë Shea