Bottega Verde

Kafe Jeshile- Qumësht Trupi Rivitalizues

Kafe Jeshile- Qumësht Trupi Rivitalizues

Regular price
Lek 2,490.00
Sale price
Lek 2,490.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Qumësht i trupit me ekstrakt kafe jeshile dhe përzierje të vajrave esenciale me efekt rigjallërues.

Ideal për masazh në trup pas aktivitetit fizik