Bottega Verde

Kafe Jeshile- Sapun

Kafe Jeshile- Sapun

Regular price
Lek 1,200.00
Sale price
Lek 1,200.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Sapun scrub i trupit me pluhur kafeje dhe përzierje vajrash esenciale për ta bërë lëkurën e trupit të lëmuar dhe të tonifikuar.